Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Theo van Woerden on Fri 23 Sep 2005, 19:35
Ik heb nog nooit zo´n zwarte ree gezien. Komt dit vaker voor? Theo van Woerden
Hans Bossenbroek on Fri 23 Sep 2005, 19:37
Sensation Black, zullen we maar zeggen. Mooie plaat hoor.
Colinda v/d Flier on Fri 23 Sep 2005, 19:39
Hallo Theo, Wij zijn een keer met een boswachter mee geweest in Zeewolde. Daar hebben we toen ook een hele zwarte ree gezien. Heel apart gezicht was dat. Ik weet verder niet of ze zeldzaam zijn, misschien dat een ander dat weet. Groetjes Colinda
jannie on Fri 23 Sep 2005, 19:50
Prachtige in zwart. Super mooie blik in de ogen. Het lijkt verrast of is het alert? vr.gr.
Jaap Schelvis on Fri 23 Sep 2005, 20:13
Agnes Bax on Fri 23 Sep 2005, 20:38
Prachtige ogen heeft hij/zij. Mooi. Agnes
michiel schaap on Fri 23 Sep 2005, 21:05
Zwarte reeen komen vrij veel voor echter worden ze vaak als eerste op de korrel genomen door jagers. Die zijn over het algemeen van mening dat je geen kleurvariaties moet hebben in het veld!
wormworm on Sat 24 Sep 2005, 8:31
Hallo allemaal, Wat mij betreft is een (deze dus ook) plaat van een zwart ree top! In Nederland komen in bepaalde regio's relatief "veel" zwarte reeen voor, o.a. in oosten van het land en in Brabant. Nog niet zo lang geleden is er een boek met foto's James van Leuven verschenen "kleurrijk zwart" met zwarte, maar ook witte (Nederlandse!) reeen. Een aanrader voor elke reeen(fotografeer)freak!! ISBN 9074345360, prijs ong 25 euro. Groeten, Bas.