Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


uh, dit is je binnenkomer... Smile
lekker

heel mooi actievol moment,
groetjes,
Loulou

Best stoer om je 'carrière' op Nedrpix zo te beginnen. Ben benieuwd naar wat er nog komen gaat...... Question Exclamation

Indrukwekkend en aan het aantal mm te zien zat er niet heel ver vandaan.

gr Daan

mooie binnenkomer !!
zal daar een leuk geurtje geweest zijn bij die poel...
greetz,

Mooie actieplaat!
Gr Thomas

Geen kaken waar ik graag mijn hoofd tussen zou steken. Prima foto, vooral door het nogal dom kijkende nijlpaard rechts.

groet, hans

Mooie binnenkomer gelijk al als mooieste foto van de week.ben benieuwd wat je nog meer in petto hebt voor ons.


Groetjes
Gert-jan

Bedankt voor de leuke berichten! Ik vind dit natuurlijk ook een leuke foto omdat er zoveel actie in zit. Ik snap niet dat die beesten het leuk vinden om zo dicht op elkaar te zitten, ze liggen in elkaars "uitwerpselen". Het stinkt daar behoorlijk! Deze hippo pool ligt bij een picknick plaats. Ik neem aan dat deze dieren mensen gewend zijn. Ze gingen in ieder geval hun eigen gangetje om het zo maar te zeggen. Ik hoorde laatst dat nijpaarden op malaria-muggen na de grootste mensenkiller zijn. Deze foto is vanaf een steile rivieroever genomen, waar de nijlpaarden niet zo snel op konden klimmen. Ik voelde mij daar niet direkt onveilig.

Mooie plaat! En wat dat gevaarlijke betreft; ik zat 2 jaar geleden in de Okavango-delta vanuit een mokoro (holle boomstam) hippo's te kijken toen de alfa-man bijna tot zijn middel het water uit kwam om ons te laten weten dat we vooral niet dichterbij moesten komen. De gidsen duwden ons meteen een stuk achteruit!
Later hoorden we dat tijdens een eerdere excursie de voorste mokoro was versplinterd door een nijlpaard. Hij vond het niet zo leuk dat er een duwstok op zijn lijf werd gezet, maar ja, ga dan ook niet midden in een smalle vaart onder water liggen... Gelukkig koelde het beestje toen zijn woede op de kano i.p.v. de inzittenden. (Na dat verhaal snapten we trouwens ook waarom we voor vertrek naar de delta een formulier moesten tekenen waarop we verklaarden bekend te zijn met de gevaren en de organisatie niet aansprakelijk zouden stellen in geval van een 'event'...).

Op youtube staan trouwens ook leuke filmpjes van nijlpaarden die motorboten aanvallen (goh wat zijn die beesten snel!)

Schitterende actie foto. Die lagen echt op een grote kluit.gr Andrea

:
 
Page 1 of 1