Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Sunshine on Tue 28 Apr 2009, 21:29
Het frisse groen en de bloesem van de meidoorn vromen een mooie omgeving. De libel zelf staat er ook prachtig op. Fraai met die glans van 'versheid' nog op zijn vleugels.
martine on Tue 28 Apr 2009, 22:12
Mooi tussen al dat frisse groen en wit. De scherpte kan m.i. wat beter. Zeker op de kop.Mooie glans op de vleugels. Mvg. Martine
peter van rij on Tue 28 Apr 2009, 22:12
Smaragdlibel, die hebben we hier niet, ik moet dus nodig eens op de koffie of een of andere alcoholische versnapering. Maar, jij deed toch geen libellen, zelfs niet na lang aandringen van mijn kant. Mooi hoor!
peter wijn on Wed 29 Apr 2009, 7:00
dank voor kijken en reageren @sunshine, die glanzende verschheid vond ik zelf ook erg mooi. gelukkig zat er net effe een klein prikje gesluierde zon tussen de wolken. @martine ahum, ik zie wat je bedoelt. barokke foto's hebben het nadeel dat je jpeg compressie moet aanpassen. daar leidt de scherpte soms onder. had ik beter op moeten letten bij de afwerking, dacht dat ik klaar was omdat de vleugels goed zijn. @van rij, jij wilde niet komen omdat je je benen onder je bierbuik vandaan wilt fietsen zondag, gek!