Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
guppie on Mon 10 Apr 2006, 7:39
Mooie foto, maar zo te zien overleeft het beestje het niet lang, hij heeft allemaal mijten op zich of zo. Ik vind het echt gaaf zo dat koppie.
Jaap Schelvis on Mon 10 Apr 2006, 7:51
Dat zal wel meevallen, guppie, in dit geval; het zijn inderdaad mijten en wel Gamaside roofmijten. De hommel heeft daar niets van te vrezen en de mijten gebruiken de hommel slechts als tijdelijk vervoermiddel, een verschijnsel wat phoresie wordt genoemd. Erg handig wanneer je zelf niet kunt vliegen en van die kleine pootjes hebt Groet, Jaap
hansh on Mon 10 Apr 2006, 14:53
Lijkt wel een beetje op een punker met al die haarpieken, met de uitleg van Jaap erbij een mooi geheel. Gr. Hans
Marijke on Mon 10 Apr 2006, 15:21
wat een polletje piekhaar, Agnes. Hij kijkt niet blij, dit was het koffieslachtoffer weer? Ik vind hem wel leuk van zo dichtbij, maar kunnen die mijten echt geen kwaad?
Wim de Louwere-Landauer92 on Mon 10 Apr 2006, 15:27
Marijke, Minder dan meiden. Denk ik! Gr.Wim Goeie close up