Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Marijke on Thu 27 Apr 2006, 12:53
Gert, je bent me weer net voor met dit bloempje waar de meeste mensen aan voorbij lopen. Mooie foto, alleen zou ik iets met dat ene kroonblad hebben gedaan (maar wat?). De soortsnaam is echter m.i. Draadereprijs, Veronica filiformis. De Gewone heeft bloemen in trossen, deze niet. groet, Marijke
Gert Paassen on Thu 27 Apr 2006, 19:14
Dank je Marijke, zou kunnen. Ken eigelijk alleen de langbladige ereprijs goed want die komt ook bij ons voor en die is beschermd en makkelijk te onthouden omdat die hoog is. Zal het eens uitzoeken.
Marijke on Fri 28 Apr 2006, 8:27
Gert ik realiseer me opeens dat je even moet zeggen waar je hem gevonden hebt. Ik ben uitgegaan van de situatie bij ons, Draadereprijs is de soort die massaal langs de wegen in de stad hier voorkomt. Anders zou het nog een andere grootbloemige soort kunnen zijn. groet, Marijke