Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Sonja on Thu 24 Aug 2006, 17:44
Wat een beest Colinda. Staat er perfect op. Weet jij ook wat dat gat is bij de voorkant ? gr. Sonja
andrea on Thu 24 Aug 2006, 18:05
Zo dat is een knoepert van een beest. Staat er mooi op Colinda. Vraag me ook af wat dat gat is ? gr Andrea
Alexander on Thu 24 Aug 2006, 19:30
Return of the bodysnatchers..... Dat gat is volgens mij een soort kieuw....of tekort koming
klomp on Thu 24 Aug 2006, 19:37
Mooie opname Colinda, wat scheiden ze toch een slijm af die beesten. Groet Cees.
jannie on Thu 24 Aug 2006, 20:07
Erg mooie opname. Het lijkt wel een monster! Ook dit zijn prachtige dieren.
Theo van Woerden on Thu 24 Aug 2006, 20:14
Mooi Colinda!! Dat gat is het ademhalings kanaal. Giterenavond gleed ik nog uit over zo'n beest. Ik weet het, zonde maar het veroorzaakt bij wel altijd een kreet van getver.......... Theo
Veganpix on Thu 24 Aug 2006, 20:45
Idd een ademhalingsopening. Naaktslakken horen tot de zgn. longslakken, heb ik mij onlangs laten vertellen. Blijkbaar zijn er dan ook andere ademhalingssystemen bij slakken. Dat zal dan misschien wel bij waterslakken zijn.
Sunshine on Thu 24 Aug 2006, 22:22
Wat een grote zeg, hij staat er mooi op.