Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Dag Hans,

De kever staat er goed scherp op en mooi gecompositioneerd gebracht.
Kennelijk heeft het zonnetje hem geen goed gedaan en evenmin de omgeving. Ik vermoed dat die steentjes zeker wat lichter waren want anders begrijp ik niet hoe het in verhouding staat met een opname van Albert de Wilde
http://www.nederpix.nl/album_page.php?pic_id=20726

Een vaste hand heb je zeker, ik krijg dat niet voor elkaar.
Gr.Wim



» Last edited by Wim de Louwere-Landauer92 on Sun 03 Sep 2006, 19:01; edited 1 time in total

@Wim: het is een kwestie van licht dat op het dier valt en de mate van vergroting. De hele kever zit vol met iriserende kleurpuntjes, die je niet altijd ziet. Van afstand lijkt het dier wat bruinachtig, maar meer close-up zie je pas de fantastische kleuren bij de juiste belichting.



» Last edited by Albert de Wilde on Sun 03 Sep 2006, 20:04; edited 4 times in total

@Albert,
Dank je wel.
Misschien een opname later op de dag en de dan kennelijk nog aanwezige zon, gezien ook de eenzelvende verkleuring van de korreltjes. Question
Gr.Wim

@Wim,
Ik heb met de kleuren niets gedaan. Het zonnetje scheen op het moment waarop ik de foto nam. Ik kan je wel volgen dat de achtergrond wat aan de bruine kant is maar om dat weer te veranderen vind ik wat ver gaan.
Gr. Hans

Hans,
Kan je wel volgen in deze, heeft waarschijnlijk met de kleurtemperatuur te maken en het moment van de dag.
Gr.Wim

:
 
Page 1 of 1