Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
nelappelmelk on Sun 31 Jul 2016, 20:23
Het zijn mooie torren. Elk jaar zie ik ze op de Hoge Veluwe. Maar tot nu toe niet. In de Brenne heb ik ze niet gezien.
danny.declercq on Mon 01 Aug 2016, 20:35
Prachtige kevers zijn het en ook ik kan er moeilijk aan voorbij lopen zonder te fotograferen. De kleurinstelling komt op mijn scherm behoorlijk geel over Hans, waardoor het beeld in mijn hoofd niet helemaal strookt met het natuurlijk voorkomen van deze kever.
plaatjesmaker on Mon 01 Aug 2016, 21:18
@ Danny Ik zie op mijn twee schermen niet echt een overmaat aan geel, wel kreeg ik laatst bij een andere foto ook een opmerking over te veel aan geel. Geen idee wat nu te doen? Bedankt voor de melding. Groet Hans