Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Heel mooi die donkere sfeer in je foto.
Misschien een randje van de linker kant af zodat de das nog mooier in de compositie past....?

Groet Nel

Een hele sfeervolle foto! Ik kan er lang naar blijven kijken. De versie in het TA vind ik nóg mooier, ruiger en sfeervoller. Gr Jody

Ik sluit me aan bij Jody.

Mijn vrouw vind zowel die in het TA als deze mooi. Uit de reacties bij de foto in het TA vraag ik me af of de ruis met opzet er in is gebracht zoals er werdt gezegd . Ik zelf heb een hekel aan ruis. Maar omdat niet iedereen het geld heeft of het er niet vooruit wil geven om een camera die goed met ruis om kan gaan aan te schaffen vind ik dat ruis hoe lelijk ook, nooit een reden mag zijn voor afkeuring.

Groetjes
Gert-Jan

Persoonlijk vind ik deze te gladjes. Geef mij maar wat ruis. Zoals die in het TA.Zeker bij deze dieren. Maar hoe dan ook ik vind het een mooie opname.

Gert-Jan ruis kan bijna altijd gecorrigeerd worden.
Goedkope camera of niet. Het ligt ook aan je manier van belichten.
Ook dat is een kunst op zich.
Een vlekkerige achtergrond door ruis bij bijv. vlinderopnames is storend.
Dus ik vind dat er verschil zit tussen ruis en ruis.
groeten Nel

Ik houd persoonlijk ook niet zo van ruis, dus deze vind ik mooier dan die in het TA.
Het is zowieso een sfeervolle, mysterieuze plaat, met een prachtig dier in de hoofdrol.
Mooi om te zien hoe de das in de schemering op voedseltocht gaat. Mooi om te zien.

Gr Mark.

Doe mij maar de versie met ruis. Behalve dat ik die sfeervoller vind, komt de scherpte er daar wat beter uit en de details van de omgeving zijn meer sprekend. Met name de tak met bladeren rechts en de blauwige struiken met boomstam in de achtergrond.

Eerder had ik al wat geschreven over het kleine randje links er af (zie ook Nel)

Laat ik vooropstellen dat ik nauwelijks verschil zie in beide foto's zie op dit formaat. Maar van mij kan/mag de originele foto geplaatst worden.

:
 
Page 1 of 1