Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


..en als ze ook maar één stap buiten dit gebied doen worden ze meteen neergehaald. Rond het Deelerwoud ligt een gebied waar 0-stand de norm is. Dit om te voorkomen dat de dieren zich te veel naar omliggende terreinen gaan verplaatsen.
Het niet schieten van Edelherten en Damherten is trouwens een tijdelijk experiment . Wanneer blijkt dat het gebied en haar biodiversiteit te veel heeft te lijden van de grote aantallen grazers zal het geweer uit de kast worden gehaald en zal men opnieuw weer gaan beheren (wat men in feite langs de randen dus al doet)

Opvallend is wel dat het NP de Hoge Veluwe blijkbaar bij het invoeren van haar struinbeleid niet erg gekeken heeft naar het Deelerwoud. Niet dat je hier mag struinen, maar het gebied wordt wel doorkruist met erg veel drukbelopen wandelpaden. Ook heeft de natuurfotograaf dit gebied inmiddels ontdekt en trekt in grote aantallen heupvurend over het terrein.
Ik ben daarom geneigd te stellen dat jagers meer invloed hebben op de schuwheid van een dier dan fotografen en wandelaars.



» Last edited by Henri van Vliet on Tue 06 Sep 2016, 19:31; edited 1 time in total

Mooi groepje zo bij elkaar!
groet van Nel

Mooie foto van dit groepje Nel, leuk om te zien hoe de hertjes in verschillende poses bij elkaar staan.

Groet, Huub

Leuke foto van dit groepje damherten! Leuk om te zien dat ze zich nauwelijks iets van je aan trekken.

Ik vind het altijd leuke beesten om tegen te komen.

groet,
Jenne

:
 
Page 1 of 1