Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooie rotsformatie zeg.
Leuk detail vind ik de harde schaduwwerking op de boog.
Hierdoor ontstaat er een mooie contrast / kader naar het achterliggende landschap.

Groet, Marcel

Arches op z'n Zweeds zullen we maar zeggen. Mooi hoor. Wellicht nog een fractie naar rechts stappen om de achterliggende rots precies vrij in de boog te krijgen. Maar wellicht heb je juist dat boompje er in willen krijgen.
Mooi resultaat in ieder geval.
Groet, Sjors

Schitterend landschap, goed gefotografeerd!
IK zou wel flink wat blauw uit de schaduwen halen.

M.v.g. Matthijs

Knappe compositie waar veel op te zien is met mooie details in de opening van de boog. Prachtig landschap.

Gr. Ben

Ik dacht al dat ik foto's van je gemist had, wat een heerlijk beeld. Mooie met die drie boompjes, zelfs nog een stukje zee te zien. Er zit daardoor een enorme diepte in het beeld
groet susan

Bedankt voor de commentaren.

@Sjors: het ging me inderdaad om de boom.

@Matthijs: het blauw in de schaduwen is me niet opgevallen, misschien door de overdaad aan blauw in de lucht. Ik zal thuis eens kijken of het beter oogt als ik er wat blauw uithaal. Ik zou graag van anderen horen of ze de schaduwen ook duidelijk te blauw vinden want mij valt het niet echt op.

Fraai beeld. Vakantieherinneringen komen boven Laughing

Bijzonder landschap, fraaie foto!
groet van Nel

:
 
Page 1 of 1