Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Patrick Blom on Thu 15 Sep 2016, 6:32
Mooi die leegte! De hinde vind ik persoonlijk afleiden en zou ik wegklonen og weg croppen. Vrgr, Patrick
koekieman on Thu 15 Sep 2016, 9:18
Mooi silhouet inderdaad. ben het eens met Patrick wat betreft de hinde. Misschien zou een staande uitsnede ook nog mooi zijn. Groet, Sjors
Matthijs on Thu 15 Sep 2016, 12:02
Volg mij voorgangers hierin, met hun tips kan dit een nóg mooiere plaat worden! M.v.g. Matthijs
Mark van Veldhuizen on Thu 15 Sep 2016, 16:21
Echt een knijters mooi beeld David. Dat perfecte silhouet, met de stangen die de lucht in priemen, geweldig! De lucht maakt het echt helemaal af. En natuurlijk, die hinde even snel wegpoetsen. Ik denk 'm gewoon even weg. Gr Mark.
Ido on Thu 15 Sep 2016, 17:57
Een van de mooiere HV opname's , zo hoop je ze te kunnen maken.. proficiat. grt. Ido
Michiel Janssen on Thu 15 Sep 2016, 18:17
Ja, deze springt er echt bovenuit. Erg mooi beeld, die hinde mag van mij mij ook weggelaten worden. Als de bok nou in haar richting had gekeken, was het een ander verhaal geweest.
Nel R on Thu 15 Sep 2016, 18:34
Heel mooi! Weer eens 'n andere benadering. groet van Nel
nelappelmelk on Fri 16 Sep 2016, 7:34
Fraai beeld David. Het wachten waard! Wat vind je zelf van een staande uitsnede? groeten Nel
Christina on Fri 16 Sep 2016, 10:14
Prachtig beeld, heerlijk rustig met mooi tegenlicht, gr. Christina
David on Fri 16 Sep 2016, 10:50
Bedankt allen voor de reacties/tips! De hinde weghalen is inderdaad een goed idee omdat deze wat afleidt van het onderwerp. Een zwart wit omzetting (overigens niet in reacties gelezen) zou ook kunnen maar is ook afhankelijk van persoonlijke smaak. Vraag me nog wel af of een staande uitsnede het gevoel van 'leegte' niet wat minder maakt? Ben wel benieuwd hoe anderen daar over denken. groet, David