Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi in zijn omgeving gevangen!

Groet, Michiel

Ik kan me voorstellen dat je huer blij me bent. Op twee puntjes zou hij nog iets beter kunnen: de uirgebeten plekjes in de achtergrond (zou met het terugbrengen van de hooglichten nog wel kunnen aanpassen) en de uirsnede. Desondanks zeker een bijzondere fioto van dit egeltje!
Vrgr, Patrick

Mooi het beestje in de ruimte geplaatst, ik ben het verder met Patrick eens.

Groet Hans

Mooi op ooghoogte in het bos!
Fijne sfeer zo
Zou inderdaad mooi zijn als je nog wat aan het uitgebeten weet weet te repareren.

Groet,
Bert

mooi

uitkijken met hooglicht-reparatie: liever een wit vlak dan een grijs vlak. Misschien werkt klonen?

Ron zou je deze eens bij het Werkalbum willen insturen. Kijken wat er mogelijk is?
Je stuurt deze weer in bij het Werkalbum.
Het origineel verstuur je via We Transfer naar henrivanvliet@outlook.com
Ik denk nl. dat er meer uit te halen valt. Je hebt een unieke opname gemaakt! Zo zie je een egel zelden!
groeten Nel

Mooi gedaan Ron. Interessant beeld.

Ik zou niet teveel aan de hooglichten gaan prutsen, het wordt er zelden beter van, vooral als het zo sterk is. Sommige situaties in de natuur zijn nu eenmaal niet goed te belichten. Het kan gewoon een keuze zijn om de achtergrond te laten uitbijten. Ik vind het helemaal niet zo gek overkomen hier.

Klonen zou je kunnen proberen (zie Peter Wijn)

Super mooi portretje , behoudens de kleine verbeter puntjes toch een meesterlijke foto , de standpunt keuze van waaruit genomen is super . Gr Bert

dank jullie wel,ik mis inderdaad,nog het over zicht,in het bewerken,wat mij compleet maakt,ik heb wel veel geleerd,de laatste tijd,veel van mijn maatje rob kuiper,groet ron

:
 
Page 1 of 1