Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Pieter LJ on Mon 31 Oct 2016, 21:52
Originele benadering. Mooi gr, Pieter
Julia.V on Tue 01 Nov 2016, 10:38
Fraaie warme plaat ,vanuit een mooi laag standpunt gekozen. Gr julia.V
Michiel Janssen on Tue 01 Nov 2016, 14:39
Mooi met die lichtvlekken in de achtergrond. Heb je nog overwogen de paddestoelen in te flitsen? Natuurlijk krijg je dan een heel andere foto, maar misschien ook de moeite waard?
Tom van der Most on Tue 01 Nov 2016, 15:53
Heel erg mooi, inflitsen zou het effect teniet doen m.i.
plaatjesmaker on Tue 01 Nov 2016, 17:41
@Michiel Zoals Tom terecht zegt bestaat er een grote kans dat je dan de sfeer verpest. Ik zou dan eerder geneigd zijn met een klein led lampje wat te proberen of met een reflectieschermpje subtiel iets verlichten. Het was hier al enorm donker en dan is licht toevoegen erg delicaat! Groet Hans
Matthijs on Tue 01 Nov 2016, 17:49
Prachtige opname, sfeer en kleuren spreken mij enorm aan! M.v.g. Matthijs