Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Michiel Janssen on Sun 27 Nov 2016, 22:28
Knap dat je er een bijna onnederlands plaatje van hebt kunnen maken. Wat is die bult bij die dode bomen in het midden?
Tineke Strijbosch on Sun 27 Nov 2016, 22:52
Intrigerend, mysterieus maar ook somber beeld, wat mij wel "pakt" op een of andere manier. Ik kan er steeds naar kijken. Groeten, Tineke
B.M.Schouten-Ruis on Mon 28 Nov 2016, 8:23
Mooi met al die spinnenwebben! Groeten Marieke
sluitertijd on Mon 28 Nov 2016, 11:26
De ietwat merkwaardig aandoende compositie versterkt de sfeer op de locatie. De dode bomen hebben een vreemde aantrekkingskracht. Alsof je moet gaan kijken wat er gebeurd is maar niet zeker weet of dat wel zo verstandig is. Geeft een aparte lading aan het beeld.
Jody Z on Mon 28 Nov 2016, 15:21
Een vervreemdend sfeertje dat ik wel leuk vind.
Bert Ooms on Mon 28 Nov 2016, 16:15
@ Michiel: 't is een bult gras en pitrus afkomstig van het "onderhoud" van een veld ernaast. Groet en dank! Bert
Matthijs on Mon 28 Nov 2016, 19:59
Mooi licht, mist en webben voegen maken deze foto nog sterker naar mijn mening! M.v.g. Matthijs