Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Met de Biesbosch moet je wat de vogels betreft vooral veel geluk hebben en er veel zijn, met het weer is dat al niet veel anders buienradar kan je daar aardig goed bij van dienst zijn. Jammer dat je dag een beetje in het water is gevallen. Sad .


Groetjes
Gert-Jan

Het troosteloze van zo'n dag wel goed in beeld weten te brengen. Interessant, een huis op een terp. Het water kan kennelijk veel hoger komen.

Hendrik,

Vast geen terp. Als ik goed ben geïnformeerd is de Noordwaard grotendeels ontgraven om vlugge waterafvoer te realiseren van de Merwede richting Amer/Hollands Diep.

Groet,
Arie.

Ha, dus een omgekeerde terp,
qua ontstaansgeschiedenis dan.

essentiële kleuren
mooi
is dat een begrip dat breder gehanteerd wordt?
mijn kooswoord voor deze rijke kleursetting is grauw
en mijn keuze is iets koeler

Peter,

De term "essentieel" is niet zo goed gekozen. Wat ik bedoel wordt goed weergegeven op b.v. : http://www.galeriepetit.nl/Gerrit%20Neven.htm

Allerminst grauw, denk ik.

Groeten,
Arie Kooy

Na ontgraving van de Noordwaard zijn er een aantal terpen aan gelegd waar een klein aantal achterblijvers een woning op konden bouwen . De woningen staan dus of op een al bestaande verhoging of zijn op een van de nieuwe terpen gebouwd.



Groetjes
Gert-jan

:
 
Page 1 of 1