Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Sam Dijkstra on Sun 22 Jan 2017, 20:18
Hallo Jelle, nog over zitten te denken om het bovenste stuk er af te halen zodat je een geheel heb van deze paddenstoel, een panorama uisnede past hier ook goed bij en krijgt het de hele aandacht, nu wil de aandacht bij mij naar het kale stuk rechtsboven gaan Goed van scherpte, mooi genomen zo en goed belicht ook Gr Sam
Jelle Bakker on Mon 23 Jan 2017, 12:16
Bedankt voor de reactie Sam. Ik ben vergeten te melden dat dit al een flinke crop is, ik wilde er niet meer vanaf halen. Weet eerlijk gezegd niet of ik het dan gedaan zou hebben. Mijn aandacht gaat, ging eigenlijk gelijk naar de kleine kristellen aan de onderkant. Gr. Jelle.