Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Cor on Fri 27 Jan 2017, 11:55
Mooi in het landschap weergegeven.
peter wijn on Fri 27 Jan 2017, 12:12
Niets verkeerds gezegd of niets gezegd wat de fantasie zou kunnen prikkelen? zonde... mooi portret in de biotoop altijd wikken en wegen waar het nu zit tussen de F4 en de F16. Ik ben benieuwder naar F5,6 in dit geval dan naar F11.
Robert Rodenburg on Fri 27 Jan 2017, 16:20
@Peter: Uiteraard was ik dat toen terplekke ook en heb ik keurig een diafragmatrapje gekiekt. Ik zou even moeten kijken. Deze zat echter in mijn 'te bewerken-map' en mezelf kennende heb ik destijds niet zomaar zondermeer deze foto daar ingestopt.
Gerard Visser on Fri 27 Jan 2017, 17:08
Plagiaat apres la lettre, als het ware... Mijnerzijds dan, dus Kan ik dan nog deze foto niet mooi vinden? Nee, is echt fraai Robert! gr G
peter wijn on Fri 27 Jan 2017, 17:09
Hoe spreekt men tot het lamsoor? Beste lamsoren, blijf nu even netjes rustig op een rijtje staan, want petoeme, ik sjouw me het leplazerus met mijn statief en lenzen, en het waait ook nog eens en, nee helemaal opzouten jij daar, ja jij, daar links ja, wegwezen of ik pak de schaar.... Of misschien toch lieflijker, en probeert men hen met geduld en zoete woordjes te verleiden tot een bevallige pose. probeer eens de foto een stop lichter af te werken, ik denk dat dat het zelfde effect geeft - losmaken van de achtergrond bedoel ik - , of beter. http://www.nederpix.nl/album_page.php?pic_id=236857
Hendrik van Kampen on Fri 27 Jan 2017, 19:56
Leuk gedaan
danny.declercq on Fri 27 Jan 2017, 20:39
Heerlijk! Je hebt ze mooi op een rijtje - de planten bedoel ik - én met een heerlijke achtergrond. Goed gezien in de eerste plaats, prima vastgelegd vanuit een passend laag standpunt.