Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Tjonge heftig Mathijs. Gelukkig was je niet alleen.
Wel een mooie opname eraan over gehouden.

Prachtige foto Matthijs en met een spannend verhaal op de koop toe. Was je niet geschrokken? Lijkt me best eng.

Groeten, Robert

Het resultaat van zo'n waagstuk mag er zijn!

Oei Matthijs, dat zijn ook van die momenten om voorover de modder in te plenzen. Hoe heb je je apparatuur schoon gehouden?
De compositie van je foto vind ik goed. De kleuren een beetje over de top.

Bedankt voor de reacties!

Quote:
...Was je niet geschrokken?...

Ik was inderdaad behoorlijk geschrokken, uit schrikreactie wilde ik gelijk verder lopen, alleen die laars zat natuurlijk nog vast... Laughing ik moest op mijn sokken verder.

Quote:
...dat zijn ook van die momenten om voorover de modder in te plenzen. Hoe heb je je apparatuur schoon gehouden?

Gelukkig was ik niet voorover gekanteld, dus ik was zelf (behalve mijn broek) nog redelijk schoon. Mijn camera stond op statief vastgeklikt, het statief gebruikte ik gelijkertijd ook als hulpstok.

Quote:
...De kleuren een beetje over de top.

Daar ben ik het eigenlijk wel mee ééns. Toch heb ik de verzadiging al met -28 teruggeschroefd.

M.v.g. Matthijs

Dat was wel schrikken zeker, maar je hebt er wel een prachtige foto aan over gehouden.
gr.Christina

Het heeft je wel een prachtig plaatje opgeleverd Matthijs.

Sterke compositie

mvgr sander

Pracht plaatje , maar ook wel een belevenis mee gemaakt
Neem altijd een stok mee als je het wad op ga

Gr Sam

Nou Matthijs, dat was heel erg schrikken. Prachtige foto!!
Zelf heb ik het meegemaakt op de slikken van Melissant. Heel eng. Doe het nooit meer.
Groeten Marieke

Nogmaals mijn dank!

@Marieke, ik ga nu ook alleen nog maar op de plekken waar ik zeker weet dat ik veilig ben. Vond het geen fijne ervaring.

M.v.g. Matthijs

Prachtig licht en heerlijke structuren. Knap gedaan Matthijs.

Machtig mooi , .......verticale uitsnede doet het goed in dit geval , .....de voorgrond is een mooie tegenhanger van de lucht . Gr Bert

:
 
Page 1 of 1