Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Tom van der Most on Thu 30 Mar 2017, 15:43
Wauw Wauw Wauw
Michiel Janssen on Thu 30 Mar 2017, 16:12
Prachtig in beeld gebracht deze gele rakker. Je ziet hoe lastig het is als de bloemen haaks of schuin op de stengel staan. Stacken is dan een goede optie omdat de stengel anders ook weer onscherp naar voren steekt. En je behoud natuurlijk een vage achtegrond.
Cor on Thu 30 Mar 2017, 16:14
Wat een scherpte.
susan meijnders on Thu 30 Mar 2017, 16:15
Fantastisch!! groet susan (ik zou die weg nooit durven rijden, in Zweden weleens gedacht dat de schokdempers het zouden begeven, Glaskogen was dat)
Jody Z on Thu 30 Mar 2017, 20:02
Prachtig gemaakt, Robert. Mooie bloem, mooie foto!
danny.declercq on Thu 30 Mar 2017, 20:44
Wat een prachtige soort Robert en heel knap in beeld gebracht. De rustige achtergrond laat de bloemen helemaal tot hun recht komen.
nelappelmelk on Thu 30 Mar 2017, 20:59
Wat prachtig uitgevoerd Robert Een waar kunstwerk.
koekieman on Thu 30 Mar 2017, 21:16
Mooie bloem en knap stackwerk. Groet, Sjors
Robert Rodenburg on Fri 31 Mar 2017, 1:01
Ik word er verlegen van. Dank iedereen! @Susan: Over de schokdempers maakte ik me geen zorgen; de huurauto was een nieuwe Peugeot 308 SW. Ik maakte me vooral zorgen om de onderkant van de auto met al die grote kuilen en uitstekende stenen. Oordopjes waren ook geen overbodige luxe geweest; steeds als ik richting de afgrond stuurde om een kuil of steen te ontwijken, brak er gekrakeel uit onder de vrouwen (vrouw en kinderen): "Niet zo dicht langs de afgrond! Ga eens wat verder van de rand!" Groeten, Robert
Loes Belovics on Fri 31 Mar 2017, 7:52
Knap werk Robert, de fijne details komen prachtig uit. Groet Loes
peter wijn on Fri 31 Mar 2017, 8:59
fijn (bij mij in de auto word het meestal juist een tikkel stiller. Binnenlanden van Kreta).
Marianne Slot on Fri 31 Mar 2017, 9:21
Technisch hoogstandje dat tot een prachtige foto heeft geleid. Groet, Marianne
Ad Sprang on Fri 31 Mar 2017, 9:44
Knappe foto, mooie scherpte en fijn licht! Groeten, @d
susan meijnders on Fri 31 Mar 2017, 19:49
@robert, Dan geen wachttijden voor de python meer... Groet susan
keesvanderklauw on Sat 01 Apr 2017, 7:03
Bijzonder fraai. kees