Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Gert-Jan on Sat 10 Jun 2017, 14:28
Gezien je eerdere uploads valt mij deze een beetje tegen, had er meer van verwacht. staat ook nog ietsje scheef.(naar Links ). Groetjes Gert-Jan
Hendrik van Kampen on Sat 10 Jun 2017, 21:59
Mooi beeld. Ik ben wel benieuwd naar het verhaal hierachter. Wat zien we hier van de geschiedenis van dit landschap?
ep on Sun 11 Jun 2017, 8:34
Bedankt voor de commentaren, ten eerste het beeld staat niet scheef dat lijkt waarschijnlijk zo omdat het beeld niet symmetrisch is. Over het landschap,Het is een oud landschap met prachtige solitaire bomen waarbij de akkers bol staan van eeuwenlange bemesting. Voor dit soort landschappen kies ik vaak voor zw omdat de kale bomen een mooi grafisch beeld geven. Gr Ep.
Matthijs on Mon 12 Jun 2017, 17:36
Ik denk dat (veel) meer contrast de foto niet verkeerd zou doen, Z/W komt dan ook beter tot z'n recht. De 'weglopende' bomen vind ik mooi! M.v.g. Matthijs