Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Fraai Matthijs, deze vindt ik persoonlijker mooier dan je vorige.

Grtz. Jurgen.

Ook deze is weer fraai Matthijs. Fijn de nadruk op de stenen in de voorgrond. De zon lijkt me uitgebeten, misschien nog wat spelen met de hooglichten?

Prachtig Matthijs.

weer kekke kleurtjes hoor. Mooi standpunt en resultaat.
Groet, Sjors

Mooi beeld Matthijs. Fraaie kleuren.

Bedankt voor de reacties!

@Willem, ik kan op deze lens geen grijsverloopfilters gebruiken dus ik moet speciale (photoshop)technieken gaan toepassen. Exposuse blending is dan mijn favoriet maar omdat hier veel wind stond (en de wolken dus ook bewogen) krijg ik de meerdere foto's niet goed geblend.
Dit is 1 enkele foto waarbij ik het geprobeerd er het maximale er uit te halen. Zodra ik de hooglichten nog meer ga dimmen word het niet mooier.

M.v.g. Matthijs

Ja ja, in Scharendijke is ook nog wel wat moois te zien. Prachtige foto Matthijs!
groet van Nel

Leuk inkijkje onder water en een mooie boog van stenen naar het huisje. (wat is dat eigenlijk voor huisje?)

Heel sfeervolle foto vooral door de voorgrond.
gr, Christina

Dankjewel!

@Hendrik, ik heb geen idee.
Hier een foto die ik wat dichterbij het huisje heb gemaakt. https://www.nederpix.nl/album_page.php?pic_id=241145

M.v.g. Matthijs

:
 
Page 1 of 1