Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Pieter LJ on Wed 23 Aug 2017, 21:11
Geweldige dieren, imposant om ze live te aanschouwen. Leuke compo gekozen. gr, Pieter
Nel R on Wed 23 Aug 2017, 21:15
Wat een mooi gezicht! groet van Nel
Jan Uilhoorn on Wed 23 Aug 2017, 21:20
De techniek vind ik nog het mooist. (vooral het eerste deel)
Henk Baptist on Thu 24 Aug 2017, 8:45
Prachtig, moeder met jong. Wees heel erg blij dat je de kans had om te kunnen wachten.
Lourens on Thu 24 Aug 2017, 8:46
Ik ben wel benieuwd waarom je juist deze foto plaats en niet een ander? Die andere uit je serie vind ik persoonlijk namelijk mooier.
Reinier van den Born on Thu 24 Aug 2017, 8:47
Wat een aansprekende serie heb je gemaakt Peter, al erg genoten via FB van je beelden. lekker appart deze, mooi man!
peter wijn on Thu 24 Aug 2017, 11:20
Dank lui @Henk, we stonden hier minstens een half uur langs deze beesten. Een geweldig wachten was dat, intens genieten. Ik ben in Nederland/Europa gewend om langer te wachten zonder wat dan ook voor mijn neus. @Lourens, omdat het kan. Die andere foto's komen op FB veel beter uit, schermvullend.
Hendrik van Kampen on Thu 24 Aug 2017, 18:15
Waarom zouden ze van die zwarte oren hebben?
Willem Verhagen on Thu 24 Aug 2017, 18:18
Je wordt hier met de rug aangekeken... Die klik doet t m.
peter wijn on Thu 24 Aug 2017, 21:02
op zijn minst voor het mooie Hendrik als ze dit niet hadden, had ik een andere foto gekozen...
Michiel Janssen on Fri 25 Aug 2017, 20:00
Misschien zijn die zwarte oren toch voor herkenning van elkaar. Want anders raak je elkaar kwijt tijdens de jacht want je kunt elkaar dan niet roepen. Mooie foto, al hadden een paar antilopen op de achtergrond niet misstaan.