Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Weleens gezien maar nooit geweten dat dit een paddenstoelen soort was.

Nooit eerder van dit verschijnsel gehoord , is goed duidelijk in beeld gebracht , dank voor het delen .

Gr Richard

Ik heb er onlangs ook even naar gezocht maar niet gevonden. De tijd was niet aan mijn zijde. Prima opname Robert.
Ik lees dat je een macro-rail gebruikt. Wat raad je aan voor het fijne werk (bv bij gebruik van je MP-e 65mm).

Ik heb ze vandaag gevonden.

Ik ken gelukkig geen builenbrand in onze maïs - niet alle maïsrassen zijn gevoelig voor builenbrand. Het tijdschrift onder de link geeft helaas een foutmelding, ik zie voornamelijk grijze pagina's.

@Danny: Ik gebruik de Manfrotto 454 Micro sliding plate. Die is wel tegen de 100 euro, maar je hebt daar voor 1000 euro plezier van. Very Happy

@Hendrika: Wat jammer. Ik heb de link nog even gecheckt, maar bij mij doet hij het wel. Misschien ligt het aan je PDF-reader. En het schijnt voornamelijk in warme jaren de kop op te steken. Niet zo verwonderlijk als je bedenkt dat de soort oorspronkelijk uit Centraal-Amerika vandaan komt.

Mensen, bedankt voor de leuke commentaren. Very Happy

Groeten, Robert

Thanks Robert!

:
 
Page 1 of 1