Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


De groene vegetatie zorgt voor een mooi kleurcontrast, maar de oranje kloven zijn zoveel mooier dan de groene strook, dus ik hoop dat je ook fraaie beelden van uitsluitend kloven hebt?

Groet Loes

Moet ik Canaraville situeren op de Canarische Eilanden?

Het Zion Parc is niet Parco del Zione, Gerard Wink

Utah, VS
(canaraville is in googlemaps onbekend)

mooi hoe de verweringsstructuur over de sedimentatie- en erosiestructuur ligt gedrapeerd.
en fijn dat groene contrast

Wat een fantastische kleuren. Daar kun je je als fotograaf goed uitleven.

Naar mijn smaak iets te licht afgewerkt, maar verder indrukwekkend. De plaatsnaam is overigens Kanarraville, Utah, VS en het park heet Zion National Park.

Zion is een genot voor de natuurliefhebber al is het wel een echt "Amerikaans" park met geplaveide paden en shuttle bussen. Het groen in de voorgrond is inderdaad best weelderig voor Zion maar heeft wellicht ook met de periode te maken.
Leuke afwijkende plaat.
Groet, Sjors

Mooi en ik vind het randje groen een mooi kleurcontrast

Het is een fantastische foto, maar kan iemand mij uitleggen wat ik nu eigenlijk zie. Welke formaties en soorten steen zijn dit? Hoe oud?

Prachtige vormen en kleuren, zonder het gras abstracter beeld wat ik nog mooier zou vinden.
groet van Nel

Mooi dat water dat uit de rots lekt. Ik denk dat het ijzerhoudende zandsteen is.

:
 
Page 1 of 1