Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Henk Baptist on Wed 28 Mar 2018, 12:34
Frank, zorg a.u.b. bij elke foto voor een goede plaatsaanduiding. Mogelijk hangt deze (mooie en kunstzinnige) foto samen met de zionistische foto uit Kanarraville (met K), alle in de VS. Maar omdat de foto een week later is genomen kan het ook in bijv. Canada zijn. groet, Henk
Mignon-Creative on Wed 28 Mar 2018, 14:28
Mooi en vol ontzag voor het groen dat op dit soort onmogelijke plaatsen zich toch weet te ontwikkelen. Gr, Richard
Gerard Visser on Wed 28 Mar 2018, 15:36
Volgens mij ook in Zion NP, Utah, USA. Met Henk eens dat de plaatsaanduiding wel wat beter mag! gr G
Frank Neervoort on Wed 28 Mar 2018, 16:13
Beterschap beloofd voor de plaatsverwijzing (maar ik wou dit plekje geheim houden!!). Kolob Canyons zijn echter alleen in Zion National Parc.
Pieter LJ on Wed 28 Mar 2018, 17:50
Fraai contrast, goed gevonden.
Hendrik van Kampen on Thu 29 Mar 2018, 20:34
Mooi dat frisse groen tegen de kale rotswand.