Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Cor on Sat 19 May 2018, 7:04
Mooi van scherpte. Tom ik heb veel van je foto's bekeken en ook je Exif gevens bekeken, het valt mijn op dat je veel diafragma f5,6 gebruikt waarom? Probeer ook eens diafragma f2,8 dan wordt je achtergond ook wat rustiger, maar dat is jou keus.
David on Sat 19 May 2018, 7:55
Mooi en scherp.
Leentje on Sat 19 May 2018, 10:08
Wondermooi deze soort, goed in beeld gebracht, Groet Marlene
nelappelmelk on Sat 19 May 2018, 11:20
Pracht soort in beeld gebracht. Mooi geheel. Zelf zou ik dat kleine takje rechtsonder weggepoetst hebben. Met de kloonstempel of de natte vinger.
Tom van der Most on Sat 19 May 2018, 18:07
Dank jullie voor het commentaar. @Cor: inderdaad mijn keus en die kan ik verantwoorden. Ik werk meestal uit de hand, f2,8 levert wel een rustige achtergrond, die vaak neigt naar een groene achtergrondsoep. In mijn achtergrond is nog wat van de biotoop te herkennen, zoals hondskruid, klaver, boterbloem en margriet. Met 2,8 is de scherptediepte ook heel gering, de kans op een scherpe afbeelding van het onderwerp neemt af.
huub machiels on Sat 19 May 2018, 21:07
Mooi beestje Tom, netjes vastgelegd. Groet, Huub
Cor on Sun 20 May 2018, 11:11
Dank voor je uitleg Tom.