Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Robert Rodenburg on Sun 10 Jun 2018, 1:29
Bijzonder fraaie foto en leerzaam op de koop toe. Mooi met die sporenhoopjes. Fijn dat je er Common Green Shieldbug van gemaakt hebt. Dat is precies de schrijfwijze die men hanteert bij British Bugs, de Britse wantsenautoriteit. En die Laowa macro 2:1 is toch wel een geweldig stukje speelgoed! Maar ik dacht dat jij de Laowa 25mm F2.8 2.5-5X Ultra Macro had... Groeten, Robert
danny.declercq on Sun 10 Jun 2018, 20:24
Ha Robert, die lens staat op mijn verlanglijstje. Is nog niet lang uit en pas recent te verkrijgen in de lage landen. Eindelijk een alternatief voor de Canon mp-e 65mm. Ik ben benieuwd wat dit zal geven.
peter wijn on Sun 10 Jun 2018, 21:55
leuk beeld super knap ook weer.