Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi in beeld gebracht!
groet van Nel

Mannetjes heb ik tot dusver redelijk veel gezien hier, vrouwtjes nog niet. Goed gevonden en vastgelegd.
Een apart leven voor die vrouwtjes, naar boven kruipen en wachten tot de mannetjes je vinden.
Gr.
@d

Ik moet zeggen dat ik wat mazzel had Ad. Mijn oog viel er per toeval op. Het vlindertje is echt heel klein.

Hmm, ik had wel wat steviger kunnen naverscherpen. Het blijft lastig als je werkt op een retina scherm en de resultaten pas ziet als ze online staan.

Ik las net over die vleugelloze vrouwtjes in een column in de krant, en nu al meteen een beeld erbij!
Leuk!
groet
Gerard

Fijn a-typisch vlindertje en mooi vastgelegd.
Groet, Sjors

Je hebt dit lelijke beest mooi vastgelegd.

Groeten, Robert

Hoi Adri als je niet zeker bent van de scherpte hier kun je hem ook eerst in je PA zetten. Is wel ietsje meer werk. Maar dan zie je wel hoe de scherpte uitpakt en je kunt dan wel alles kopiëren.
Ik vraag me wel af of zoveel opnames voor deze opname wel nodig zijn.
Resultaat is prima.

Ohja Nel, dat was ik even vergeten. Normaal zet ik een foto wel eens op flickr of op mijn eigen site in een 2400x1600 pixels formaat. Dan ziet het er gewoon scherp uit op mijn scherm. Hier is dat duidelijk niet het geval.

Ik werk met Magic Lantern. Met de stackfunctie kun je direct in liveview zien hoeveel stapjes je moet nemen. Bij het eerste setje gebruikte ik f/5.6. Daarna f/8. Thuis zag ik dat het resultaat er bij f/8 veel beter was. Minder onvolkomenheden. En ja, zoveel stapjes zijn echt nodig bij zo een klein vlindertje.

Dank voor de reacties!

Dank je voor je toelichting Adri.

:
 
Page 1 of 1