Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hendrik van Kampen on Mon 28 Jan 2019, 21:00
Mooi licht in de foto. Leuke informatie. Edit Ik heb er dit over gevonden: http://www.heemkundekring-hlz.nl/test-index-per-jaar/artikel-overzicht-1998/over-de-plaats-van-de-geldropse-galg .
nelappelmelk on Mon 28 Jan 2019, 21:18
Mooi beeld. ( nu de goede) Helaas heb ik hier de zon tijdens de sneeuwdagen niet gezien. De zon geeft hier net wat extra's aan.
Cor on Tue 29 Jan 2019, 9:18
Mooi dat licht op de besneeuwde vlakte.
Pentax4ever on Tue 29 Jan 2019, 12:25
Mooi licht in de foto. Leuke informatie. Edit Ik heb er dit over gevonden: http://www.heemkundekring-hlz.nl/test-index-per-jaar/artikel-overzicht-1998/over-de-plaats-van-de-geldropse-galg Bedankt Hendrik voor de extra info. Ik had die ook gevonden maar ik heb bewust de informatie kort en bondig gehouden. Wel leuk die discussie of het hier nu wel of niet een echte executieplaats is geweest. Zeker is wel dat er in de regio Geldrop/Mierlo/Asten nogal wat "heksen"zijn terechtgesteld.
Nico_Leenheer on Tue 29 Jan 2019, 15:35
Het zonnetje speelt een grote rol in de fraaie foto. Gr Nico
susan meijnders on Tue 29 Jan 2019, 16:26
Mooi zacht beeld, links? groet susan