Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Fraai beeld. Mooie zachte kleuren. Gebruik je de functie "waterpas" niet van je camera?

Hoi nel,ik heb gezocht maar ik kan die functie niet vinden, de meervoudige belichting ook niet. Dus bij deze een oproep?
Groet susan

Electronische waterpas is voor het eerst bij de 7dMark2 toegepast door Canon, vandaar dat jij deze functie niet kan vinden Susan.
Mooie kleurnuances in dit beeld dat nu wél recht staat.
Gr.
@d

Die stinkende massa trekt altijd veel vliegen aan en de vliegen trekken vaak weer veel vogels aan. Het loont de moeite om er even tussen te gaan liggen Smile Hoewel ik verwacht dat je dat niet erg aantrekkelijk lijkt.

Heb je geen lijntjes in je zoeker? Ik kan allerhande soort lijntjes in de zoeker aanzetten, daar zet ik de foto dan op recht.

Is dit een zeewier, zo ja wat voor wier, of is het Groot Zeegras ?
Dit beeld lijkt op een toestand die we ook in het Grevelingenmeer hebben gekend toen daar zeegras nog algemeen was.

Die digitale waterpas heb ik ook op de EOS 60D en de EOS 70D onder het knopje 'info'. Ik las op Tweakers.net dat ook jouw camera zou moeten beschikken over een elektronische waterpas, waarschijnlijk ondergebracht bij een knopje als 'info'.

Mooie foto Susan. Ik kan hem bijna ruiken. Very Happy

Groeten, Robert

@henk, bedankt voor je kunde/kennis want het is inderdaad zeegras.
De combinatie Denemarken zeegras gegoogled bracht het omhoog alsook experimenten om zeegras terug te brengen in de Waddenzee.

@ Hendrik, verklaart ook meteen waarom we verder in de zee veel zwanen zagen...

Bedankt achteraf kan je op de pix nog steeds wat leren!
Groet susan

:
 
Page 1 of 1