Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Willem Verhagen on Sat 10 Aug 2019, 20:47
Ruige omstandigheden aan de kust, altijd mooi. Willem
peter wijn on Sat 10 Aug 2019, 22:44
ruig mooi
kooyammers on Sun 11 Aug 2019, 7:18
Heel onstuimig; mooi. Herkenbaar, het kleine haventje bij de Heerenkeet.
nelappelmelk on Sun 11 Aug 2019, 7:44
Lekker ruig Nel. Kon je daar wel goed blijven staan. Ook voor mij bekend punt.
And on Sun 11 Aug 2019, 8:45
Altijd mooi dat opspattende water van de golftoppen. Stond ook aan groot water en zag het gebeuren. Geen camera bij me. Dan maar zo genieten als een gedachte in mijn hoofd. Groet, And.
Ad Sprang on Sun 11 Aug 2019, 8:54
Het was gisteren een officiële zomerstorm las ik vandaag op internet. Een beeld als dit liegt er niet om, natuurgeweld is en blijft prachtig en veelal niet te temmen. Gr. @d
Gerard Visser on Sun 11 Aug 2019, 9:41
Prachtig die transparante tint van het water! En natuurlijk ruig.......en fraai van compositie. gr G
HenkvanOosten on Sun 11 Aug 2019, 9:43
Prachtige foto, mooi ruig weer.
Hendrik van Kampen on Sun 11 Aug 2019, 11:36
Mooi woest, prachtige kleuren in het water.
Arjen Drost on Sun 11 Aug 2019, 20:50
Heerlijk woest beeld, Nel. Het ging hier (in het binnenland) al aardig tekeer, dan zal het aan de kust inderdaad helemaal mooi geweest zijn. Mooi weergegeven met het dammetje erbij. Groeten, Arjen
Jacolienl on Mon 12 Aug 2019, 9:13
Mooi vastgelegd, de storm op het water. Groeten Jacolien