Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hendrik van Kampen on Wed 28 Aug 2019, 9:56
Prima Nel ... eindelijk! Mooie nevel die in slierten tussen de bomen doortrekt.
susan meijnders on Wed 28 Aug 2019, 11:54
Heerlijk nel, heb je eindelijk mist heb je zoveel gelaagdheid, mooi. De aanhoudster wint. groet susan
natuur(a)art on Wed 28 Aug 2019, 12:53
Mooie sfeer vast gelegd Nel, de heide al op zijn retour? Groetjes, Aart
Cor on Wed 28 Aug 2019, 19:47
Mooi al die gelaagdheid in je foto
Ad Sprang on Thu 29 Aug 2019, 7:41
Mooi hoe de gelaagdheid door de nevel wordt geaccentueerd. Een beeld dat richting herfst gaat. @d
nelappelmelk on Thu 29 Aug 2019, 9:11
Ja Aart duidelijk op zijn retour. Twee weken geleden was echt het hoogtepunt. Maar dat was niet op het Leesten. Ik was toen een paar keer wezen wandelen bij de Renderklippen. Het is mij meegevallen hoe het er hier erbij stond. Na alle droogte en doodsheid van vorig jaar.
Loes Belovics on Thu 29 Aug 2019, 11:23
Een doordachte compositie met prachtige lagen in het landschap. Op het eerste gezicht kwam de foto wat sombertjes op me over, maar toen besefte ik dat de meeste heidefoto's flink zijn opgekrikt in photoshop en dat ik hier naar eerlijke en pure natuur kijk. Door al die te kleurige beelden die we in de social media voorbij zien komen zou je bijna vergeten hoe een heideveld in de vroege ochtend er écht uit ziet. Groet Loes