Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Marco Simonis on Sun 06 Oct 2019, 15:09
Gaaf, Hendrik. Gr, Marco
Ad Sprang on Sun 06 Oct 2019, 16:39
Mooie pose op deze natuurlijke stronk. Scherpte op het vriendelijk ogende koppie, alsmede de snorharen is perfect. Weglopende scherpte maakt 'm inderdaad zacht. Heerlijk beperkt licht vandaag! @d
Ben Aalders on Sun 06 Oct 2019, 18:04
Prachtig beestje en mooi scherp, ziet er inderdaad aaibaar uit. Gr. Ben
Pieter LJ on Sun 06 Oct 2019, 18:08
Mooi getroffen zo
Nel R on Sun 06 Oct 2019, 18:26
Prachtig en wat mooi scherp op het oogje. groet van Nel
Robert Rodenburg on Sun 06 Oct 2019, 18:54
Fijne foto om naar te kijken. Naast de kleuren vind ik ook de scherptediepte erg mooi. Groet, Robert
nelappelmelk on Sun 06 Oct 2019, 21:08
Fraai beestje. Mooi van zo'n eigen plekje. Heel leuk in mijn wijk zie ik momenteel veel eekhoorntjes. Je moet uitkijken dat je ze niet voor de fiets of onder de auto krijgt. Ze steken gevaarlijk over. Gisteren stond er eentje zelfs bij onze achterdeur met een walnoot in zijn bekkie! Bij de achterburen hebben ze een walnotenboom. Ze zijn daar nu heel druk mee bezig en verstoppen ze in ons tuintje en in die van de buren.
Ad Sprang on Mon 07 Oct 2019, 7:51
Zag net een andere foto van een Eekhoorn op de portal, eentje mét oorpluimen. Jonge dieren hebben dit in de winter nog niet las ik net op internet, waarschijnlijk is deze Eekhoorn dus dit jaar geboren. @d
kiran on Mon 07 Oct 2019, 8:13
Deze staat er mooi op met een lichtje in het oog.
peter wijn on Mon 07 Oct 2019, 10:08
wonderlijk, een openbare, collectieve fotostudio... fijne foto, van harte