Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
kooyammers on Mon 21 Oct 2019, 10:09
Prachtig geheel!
Paul Cools on Mon 21 Oct 2019, 16:30
Heel mooi maar je kan eigenlijk in die regio niet uitsluiten of het gele of zuidelijke is op het oog. Het is echt een dramasoort, die eigenlijk het beste te doen is op DNA onderzoek. Het doet verders niks af aan deze mooie opname.
Ties Niehof on Mon 21 Oct 2019, 17:50
@Paul, Bedankt voor je reactie. Deze opname is gemaakt in Zuid Frankrijk, is het dan een meer uitgemaakte zaak? Groet Ties.
Nel R on Mon 21 Oct 2019, 19:01
Prachtig licht in je foto, heel fraai geheel! groet van Nel
Paul Cools on Tue 22 Oct 2019, 18:12
In west/zuid en zelfs midden Europa is het bijna niet te doen, alleen door genitaliën te onderzoeken of DNA afname. In veel '"oude' boeken worden bepaalde kenmerken genoemd maar deze slaan eigenlijk nergens op. Vleugelvorm, berijping, tekening etc. De enigste manier om ze echt uit te sluiten is rups, habitat (waardplanten), en ze komen vaak op hellingen voor die richting het zuiden staan. Dat laatste is gek genoeg ook het geval bij al mijn zekere waarnemingen van deze soort in de Balkan, een streek waar de gele ontbreekt.
Ties Niehof on Wed 23 Oct 2019, 8:55
@ Paul, Bedankt voor de uitleg, het blijft dus moeilijk. Dank voor de reacties en nominaties. Groet Ties.
Cor on Wed 23 Oct 2019, 15:32
Mooi in het zonlicht gevangen.