Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Prachtig licht in je foto!
groet van Nel

Prachtige herfstfoto door de warme kleur en de lichtbundels die het bos oplichten.
Waarom samengesteld uit 2 (staande ?) foto's ? Is dit niet te croppen uit 1 foto ?

Inderdaad warmer van kleur dan mijn foto. De omstandigheden wisselden snel en er zit wat tijdsverschil tussen onze beelden.
Wilma vond jouw foto overigens mooier:-)
Gr.
@d

Warmer wordt meestal mooier gevonden Ad.
Persoonlijke voorkeur speelt hier vaak mee.

Respect voor de sportieve commentaar van Ad.
Mijn persoonlijke voorkeur gaat naar het warmer beeld van Eric.
Beide foto's zijn trouwens heel geslaagd.
Groeten,
Paul

Voor mij is het geen competitie om anderen af te troeven, op de schermpjes zagen we al kleurverschil in de foto's door het verschillend gebruik van de witbalans, maar meer om te laten zien wat voor invloed de witbalans en kadering van hetzelfde onderwerp op foto's kan hebben. Al vind ik het wel leuk als een foto door veel mensen gewaardeerd wordt maar in eerste instantie fotografeer ik wat mezelf mooi lijkt en niet wat anderen waarschijnlijk mooi vinden. De foto van Ad ligt waarschijnlijk qua kleur dichterbij de het moment dan de foto van mij maar idd, een warmere (gelige of rodere) foto doet het vaak beter dan een koele (blauw of groenige) foto.
Jan, ik had twee foto's direct na elkaar gemaakt maar met een klein verschil in compositie, later zag ik dat de foto's letterlijk in elkaars verlengde lagen en vond een iets meer panorama formaat beter passen bij het beeld vandaar.
gr,e ric

Prachtig herfstfoto met het licht op de bomen en het pad!
Groeten Marieke

:
 
Page 1 of 1