Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
koekieman on Fri 13 Dec 2019, 9:47
Kleurtjes zijn fraai. Scherpte prima, al vind ik het zelf altijd een beetje storend als er een onscherpe vleugelpunt naar voren steekt maar dat is in deze houding bijna niet te voorkomen. Groet, Sjors
Ad Sprang on Fri 13 Dec 2019, 10:17
Mooi zacht licht en scherpte is wat mij betreft goed gekozen. Met een V-stand van de vleugels is niet alles in de scherpte te krijgen, dus leg ikzelf ook veelal de focus op één kant. Vleugels open heeft altijd mijn voorkeur, al is dit moeilijker dan onderkoelde exemplaren waar je tegen de buitenkant aankijkt. Groeten, @d
Pieter LJ on Fri 13 Dec 2019, 18:28
Mooi, de imperfectie van de onscherpe vleugel maakt het beeld voor mij niet minder interessant. Licht en achtergrond ook mooi.
danny.declercq on Fri 13 Dec 2019, 23:43
Ik heb zelf ook meer foto's met gesloten vleugels. Met open vleugels blijft een uitdaging. Prima gelukt, mooie achtergrondkleuren.
B.M.Schouten-Ruis on Sat 14 Dec 2019, 10:40
Een sfeervolle foto met een prachtig vlindertje! Groeten Marieke
Robert Rodenburg on Sat 14 Dec 2019, 14:10
Mooi vastgelegd. Ik heb wel even Bleu veranderd in Blue. Groet, Robert