Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi de kleuren onder controle gehouden.
Je kan foto's tegenwoordig ook in 'de cloud' kwijt Ad.
Misschien een alternatief voor 1 van je externe schijven?

gr, Pieter

Dank Pieter!
Heb ooit wel de cloud overwogen maar eigenlijk bevallen die harddisks mij nog steeds prima.
Heb wel eens vraagtekens gezet bij de veiligheid van de cloud, een uitdaging voor hackers lijkt mij.
Omdat ik een harde schijf elders heb ondergebracht zijn de risico's vrijwel geminimaliseerd, maar zeg nooit nooit.....

Groeten,
@d

Heel fraai met de achtergrond van dit plantje!

Over backups gesproken: Maak in Windows een backup én op een externe harde schijf. Denk ook wel na over de cloud... maar ben er nog niet uit.

Groet, Tineke

Ook een soort van hobby van mij: succulente planten (en dan met name Euphorbia's). Ook die interesse heeft het onderspit moeten delven, je kan niet overal even intensief mee bezig zijn.

Mooi plaatje Ad, wat een schitterende vlinder is het toch eigenlijk.
gr
G



» Last edited by Gerard Visser on Fri 03 Jan 2020, 19:54; edited 1 time in total

Je Atalanta-project neemt ondertussen grote vormen aan Wink Knap dat je telkens weer een totaal ander setting weet te vinden. Lekker contrastrijke plaat is dit. De kleuren spatten eraf.

Mooie foto weer Ad. Je hebt inderdaad een mooie collectie van deze soort aangelegd.

Ik zie hier wat verschillende opties voor back ups langskomen. Erg nuttig (zeker aangezien ik aan het bekijken ben wat ik moet nu m'n externe HD vol zit), maar misschien is het makkelijker terug te vinden als we het bundelen in een topic.

Groeten, Arjen

Fraaie afwijkend hangplek zo op de verplant.
Groet, Sjors

Dank voor de persoonlijke woorden!
@d

@Arjen, ik mag niet reageren in jouw draadje, alleen 'speciale gebruikers'

@Peter: hmm, interessant... Jij bent ook een speciale gebruiker hoor 😉

Lukt het nu wel?

:
 
Page 1 of 1