Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Reinier van den Born on Thu 23 Apr 2020, 9:56
Het lijkt wel een eiland! de gele buitenkanten lijkt wel strand. Heel kunstzinnig, vind dit persoonlijk de mooiste die ik gezien heb overal. Abstract een toppertje.
Nico_Leenheer on Thu 23 Apr 2020, 14:25
Mooie vondst Ad. Gr Nico
Paul Vandebroek on Thu 23 Apr 2020, 17:00
Een heel mooie soort Ad! Groeten, Paul
Nel R on Thu 23 Apr 2020, 18:01
Mooi vastgelegd! groet van Nel
nelappelmelk on Thu 23 Apr 2020, 18:22
Een hele fraaie kunstige weergave Ad. Mooi gedaan.
Johan van Gurp on Thu 23 Apr 2020, 19:42
Erg mooi exemplaar , je kijkt nu ook al op grafstenen voor natuurfoto"s Gr Johan
kooyammers on Fri 24 Apr 2020, 5:56
Dit is een hele mooie!
Robert Rodenburg on Sat 25 Apr 2020, 12:31
Een prachtig uitgegroeid exemplaar. Op kerkhoven zijn vaak bijzondere soorten te vinden door de soorten steen die er zijn. Lijkt een beetje op de oude dijken die met graniet bekleed zijn. Vooralsnog heb ik me er niet toe kunnen zetten met een camera op een kerkhof rond te gaan lopen, al vind ik de foto's die er gemaakt worden vaak prachtig. Groet, Robert
Adri Gr Nuelend on Sun 26 Apr 2020, 11:25
Zo'n oranje korstmos op een iets wat blauwe steen werkt natuurlijk erg goed. Netjes de composite bepaald zonder de kleine neefjes aan te snijden. Mooi Ad!