Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hendrik van Kampen on Sun 07 Jun 2020, 20:01
Mooie woeste omstandigheden. Kleuren vind ik op een of andere manier niet helemaal lekker, het ziet er wat oud uit of zo. Het zand oogt net wat te geel voor aan het strand en de lucht lijkt ook niet helemaal goed, wellicht iets teveel rood en geel er in. Ik zou het beeld wel eens willen zien als je wat groen en blauw toevoegt en het witste van de witte stukjes wolken nog iets lichter maakt.
Loes Belovics on Sun 07 Jun 2020, 20:24
Ik kan me wel vinden in je commentaar Hendrik, ik ben inderdaad wat doorgeschoten in de bewerking. Heb er even naar gekeken, een wat koelere witbalans maakt het al beter. Dank voor je eerlijke reactie! Groet Loes
Robert Rodenburg on Sun 07 Jun 2020, 22:04
Grappig, ik vind de kleuren hier juist wel mooi. Maar van landschapfotografie heb ik weinig kaas gegeten, dus puur mijn gevoel hierbij. Groet, Robert
Pieter LJ on Sun 07 Jun 2020, 22:21
Mooie compo maar ben het eens met Hendrik wat betreft de kleurstelling
koekieman on Sun 07 Jun 2020, 22:30
Vind de kleuren wel tof. Een beetje punch en dreigend. Groet, Sjors