Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Ad Sprang on Mon 13 Jul 2020, 18:17
Prachtig totaalbeeld. Stukje landschap erbij en de dageraad in aantocht.....perfect wat mij betreft. Gr. @d
Tineke Strijbosch on Mon 13 Jul 2020, 19:52
Ik sluit me helemaal aan bij het commentaar van Ad, prachtig! Groet, Tineke
Hendrik van Kampen on Mon 13 Jul 2020, 19:58
Mooi Adri, duidelijk iemand aan het werk met kennis van zaken! Het uiterst eenvoudige landschap geeft houvast, werkt aanvullend maar laat alle aandacht naar de komeet en de hemelkoepel gaan.
Gert-Jan Cromwijk on Mon 13 Jul 2020, 20:42
Machtig mooi. GJ
Robert Rodenburg on Mon 13 Jul 2020, 20:46
Een droomfoto, Adri. En je hebt ook heel mooi de lichtende nachtwolken erbij te pakken. Ik kon alleen maar de lichtende nachtwolken vastleggen, want de komeet bevond zich achter een lange dunne strook middelbare bewolking die in de lengte over de komeet trok. Groet, Robert
Pieter LJ on Mon 13 Jul 2020, 20:58
Erg mooi stukje vakmanschap.
danny.declercq on Mon 13 Jul 2020, 21:36
Geweldig mooi!
Robert Rodenburg on Mon 13 Jul 2020, 22:01
O ja, ik vergat nog te vragen of je ook nog een foto gaat proberen te maken van de blauwe ionenstaart. Die zou jij met je techniek moeten kunnen vastleggen, lijkt mij. Groet, Robert
Adri Gr Nuelend on Mon 13 Jul 2020, 23:04
Robert, dat is balen joh. Misschien krijg je de komende nachten nog een kans. Ik hoorde van een van de aanwezigen op het waarneemstekje dat de NLC's vaker laag aan de horizon zichtbaar zijn. Ik heb met mij tele ook opnames gemaakt. Als ik die flink oprek is er iets van die gasstaart zichtbaar, maar dan is de rest van de foto niet meer aan te gluren. Als ik nog een herkansing krijg zal ik een serie schieten en die stacken.
Jurgen Maassen on Tue 14 Jul 2020, 3:05
Prima gelukt.
nelappelmelk on Tue 14 Jul 2020, 6:21
De Koning fotograaf van de nacht. Super Adri wat een mooi beeld! Twee nominaties. (Als dat kon) (Geen ijs de volgende dag?)
Tim Oord on Tue 14 Jul 2020, 6:56
Alles is al gezegd! Groet, Tim
Adri Gr Nuelend on Tue 14 Jul 2020, 7:12
Haha Nel. Ja ook gewoon weer 8 uur op om ijs te draaien. Koffie doet wonderen. Dank voor waardering allen!