Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Tim Oord on Thu 16 Jul 2020, 9:20
Heel mooi sereen beeld met prachtige pasteltinten. Goed gekozen om de horizon wat hoger te plaatsen en het water alle ruimte te geven. Ik zie rechts (boompje) wel wat gebrek aan scherpte. Al met al een prachtige foto! Groet, Tim
Bendiks Westerink on Thu 16 Jul 2020, 13:35
Dag Tim, zie nu wat je bedoelt. Zal het origineel eens goed bekijken. Bendiks
Hendrik van Kampen on Thu 16 Jul 2020, 13:43
Mooi dat spleetje licht aan de horizon, ingesloten door donkere wolken. Mogelijk hebben de bomen rechts wat bewogen in de wind.
nelappelmelk on Thu 16 Jul 2020, 14:02
Die grijsverloopfilters zorgen die voor een paarse kleur.? Iets te voor mijn gevoel. Verder een sereen beeld.
victoir on Thu 16 Jul 2020, 17:32
Fraaie opname met fascinerende kleuren, Gr Victoir.
Nel R on Thu 16 Jul 2020, 19:12
Mooi sfeerbeeld, beetje te paars misschien... groet van Nel
Pieter LJ on Fri 17 Jul 2020, 5:37
Mooi. Het paarsige oogt wat minder natuurlijk maar heeft wel wat.
Bendiks Westerink on Fri 17 Jul 2020, 14:40
Dank voor de reacties. @ Hendrik: zou kunnen. Was wel een lange sluitertijd (5 sec). Paarse kleur zat er redelijk in. Kan wel de verzadiging iets terug schroeven. Bendiks