Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
nelappelmelk on Mon 25 Jan 2021, 10:05
Tsjonge maak ons maar jaloers met deze sneeuw! Prachtig uitzicht.
Ad Sprang on Mon 25 Jan 2021, 10:33
Je zit daar maar goed met de sneeuw tot dusver dit jaar. Heerlijk winters tafereel. @d
Arjen Drost on Mon 25 Jan 2021, 11:43
Ook hier een jaloers iemand... Mooi gedaan, met die kerk precies tussen de bomen door! Groeten, Arjen
Hendrik van Kampen on Mon 25 Jan 2021, 13:51
Mooi doorkijkje. Heerlijk zulke hoogteverschillen in een lanschap.
Joop Gerretse on Mon 25 Jan 2021, 14:22
Mooi doorkijkje naar Holset. Voor mij een bekend gebied, kom al jaren met vakantie naar Viele, oftewel Vijlen voor degenen die ter plekke niet zo bekend zijn Groet, Joop
Eef Kieft on Mon 25 Jan 2021, 16:11
Mooi, die sneeuw en zo'n doorkijkje met dat uitzicht, Jurgen! Daar hoop ik in april ook van te genieten. Niet van de sneeuw, maar wel van dat uitzicht, want ik heb in die omgeving een (vakwerk)huis gehuurd voor een week. Kan niet wachten. Groet, Eef
kooyammers on Tue 26 Jan 2021, 9:39
Prachtig! Het 'gebrek' aan kleur pakt goed uit!
Pentax4ever on Tue 26 Jan 2021, 16:26
Met die omgeving wordt het een stuk gemakkelijker natuurlijk, hellingen én lekker pak sneeuw. Fijne opname zonder meer. Vind het geheel op mijn scherm wel erg blauw overkomen.