Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Henk Baptist on Thu 01 Jul 2021, 13:34
Jurgen, de discussie over de soort komt hier weer terug. Ik tel 6 dubbele cellen. Dat is er één te veel voor Beekoeverlibel en zou wijzen op Zuidelijke Oeverlibel. Gaarne controleren. Ik neem aan dat je meer foto's van dit exemplaar hebt. Groet, Henk (editor zonder bal).
Arjen Drost on Thu 01 Jul 2021, 13:39
Ik kan hier de cellen eigenlijk niet echt vinden. Maar bij zo'n mannetje heb je die ook niet nodig: lang, slank achterlijf en een bruin gezicht maken er m.i. toch een Beekoeverlibel van. Mooie plaat, Jurgen. Hij hangt er mooi bij, zo te zien iets aan het eten? Groeten, Arjen
Jurgen Maassen on Thu 01 Jul 2021, 14:03
Ik ga met Arjen mee, vooral wat het bruine gezicht betreft. Bij een Zuidelijke Oeverlibel lijkt me dit nog valer/witter te zijn. Maar, ik kan me uiteraard ook vergissen. Ik heb voor de rest geen andere foto's, alleen een serie in deze positie. Hij peuzelde aan iets inderdaad, wat kan ik niet zeggen. Zolang zat ie er niet. Grt. Jurgen.
Mignon-Creative on Fri 02 Jul 2021, 18:20
Mooi in beeld gebracht Jurgen in een goed verdeelde compo. Gr. Richard