Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Geweldig
Truus

Prachtig beeld zeg en erg gaaf om zoiets mee te maken!

Groeten,

Ruben

Wel heel close. Sprekend portret. Zo kun je ze op de Veluwe niet maken. Hoewel er hier ook wat min of meer "tamme" vossen rondlopen.

Prachtig portret! Ik heb daar enkele dagen geleden wel een aantal herten gezien, maar helaas geen vos.

Erg mooi portret hoor!
In de Amsterdamse Waterleidingduinen is het inderdaad (goed) mogelijk Damherten en Vossen op één dag te zien.
Dat zal op andere plekken moeilijker zijn.
gr
G

Mooi portretje van de Vos, Jan. Ik denk dat iets meer ruimte om de kop de foto nóg mooier zou hebben gemaakt.

Groet, Leo

Mooi doortekend portret van deze Vos.

Gr. Richard

Indringend beeld, mooi gedaan.
groet van Nel

Dank voor alle reacties en nominaties.

Het is goed mogeelijk, maar ik was er begin van het jaar weer en toen helaas geen vos gezien, moeders was mee ivm de vele mooie foto's die ik had gemaakt.
Heb dus de eerste keer echt geluk gehad.

@leo iets meer ruimte zat ik naar te kijken, maar vond het zelf niet heel mooi.

Groet, Jan



» Last edited by JanLohman on Fri 05 Nov 2021, 17:33; edited 1 time in total

Jan,
die 'rugzakvossen' houden (hielden?) zich in en bepaald gedeelte van het gebied op, het is niet zo dat je ze overal zomaar kunt tegenkomen.
Herten daarentegen wel, die zie je op veel meer plekken.
gr
G

:
 
Page 1 of 1