Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Deze is nog mooi fris van kleur en niet bepaald sleets.
Een primeur voor NP.
Vlinder is hier in rust, de antennes zijn netjes opgeborgen, en dat heeft doorgaans toch wel mijn voorkeur.
Fraaie soort, vakantie alleen hierom al geslaagd zou ik zeggen!

Groeten,
@d

Prachtig vlindertje dit.
En juist die mooie groene kleur maakt hem zo gaaf. De techniek die je er voor hebt toegepast is voor mij wel erg ver van mijn bed maar ik neem aan dat je dat doet om de vlinder over zijn hele dikte scherp te krijgen?
grtz, josephine

wat een mooi beestje.

gr Johan

Een mooi vlindersoort

Het blijft toch niet echt mijn groep, die nachtvlinders. Maar het is wel erg leuk om een beetje een overzicht te krijgen van de enorme variatie die er binnen die groep is.
Ik blijf het ook verrassend vinden dat dit een stack is van 40 opnames, je zou zeggen dat de scherptediepte toch niet zo groot is dat dat nodig is (maar dat is vast een gebrek in mijn kennis).

Het heeft in ieder geval wel een mooi resultaat opgeleverd.

Groeten, Arjen

Staat er fraai op en wat 'n mooie soort!
groet van Nel

Mooie vondst en staat er weer prima op.

Dank voor de commentaren en nominaties.Very Happy

@Arjen: Het zijn maar 23 opnames hoor, maar zelfs dat is aan de hoge kant, want normaal red ik het wel met 10 tot 15 opnames. In dit geval was de tak waarop de vlinder zat niet zo dik en had ik door de ronding ervan een behoorlijk diepte te overwinnen. Als ik alleen de vlinder scherp had gewild, had ik veel minder foto's nodig gehad. Daarbij zit de vlinder niet plat op de tak; hij staat iets schuin opgericht op zijn pootjes.Wink

Groet, Robert

Dank voor de uitleg, Robert. Ik blijf het knap vinden Smile

groeten, Arjen.

Hij is inderdaad nog mooi groen. Een prachtige nachtvlinder.
Groeten,
Paul

:
 
Page 1 of 1