Het magazine voor Natuurfotografen


Home > Album >




:
:
:
:
:
:
:
:
:
 
 


Mooi dat die vormpjes op de eitjes zo goed te zien zijn.

Erno

Fascinerende wereld. Dan denk je dat die bloemknoppen al klein zijn, maar die zijn reuzen in vergelijking met die eitjes, waar ook nog eens de structuur op zichtbaar is. Mooi Ad!

Wat een mooie kleine eitjes!

Bofkont. Dat zijn mooie onderwerpen voor de MP-E 65mm lens. Maar jij krijgt het ook zo wel voor elkaar. Met of zonder statief?

Groet, Robert

Dank jullie wel!!!!

@ Robert: dit moest vanaf statief en kon niet wachten tot de volgende dag, dit vanwege de voorspelde (en uitgekomen) langdurige regen.
De spiegel werd vooraf opgeklapt en er werd een afstandsbediening gebruikt. Wachten tot het onderwerp echt stil stond want die hoge planten deinen al snel op het minste zuchtje wind. Uiteindelijk twee scherpe foto's mogen koesteren.
De soort moet zich hier al jaren langs dit randje voortplanten gezien de losse waarnemingen op de gevels.
Met de MP-E 65mm lens had jij hier een waar kunststukje van kunnen maken, de groeven op de eitjes lenen zich hier zeker wel voor.

Groeten,
@d

Groots in beeld die kleintjes.

Boeiend verhaal over de totstandkoming van deze mooie opname!

:
 
Page 1 of 1