Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Cor on Fri 13 Oct 2023, 15:32
Wat een gaaf soort. Voor dit soort opname's zet ik de camera op een statief, en gebruik ik een hoekzoeker, dan hoef je niet plat op je buik te gaan liggen.
ErnovanDoorn on Fri 13 Oct 2023, 15:48
Ik heb helaas geen (nog geen) hoekzoeker en geen klapbaar beeldscherm op deze camera. (wel op mijn andere) vanaf statief kon ik hem niet laag genoeg bij de grond nemen helaas. (bovendien hangt mijn camera dan op zijn kop en is het lastig de juiste instellingen te vinden) (misschien volgende keer toch mijn lens op de andere camera zetten......) Erno
Jovanzo on Fri 13 Oct 2023, 16:50
Mooie foto Erno, kleur is mooi Zeg
nelappelmelk on Fri 13 Oct 2023, 17:54
Erno persoonlijk zou ik hier de scherpte zoeken op de voorste hoed. Dat vind ik fijner kijken. Heb je nog andere opnames gemaakt?
ErnovanDoorn on Sat 14 Oct 2023, 11:18
Ja wel hoor Nel, maar de scherpte diepte was daar meer storend. Ik vond de stelen en onderkant ook indrukwekkend en die waren dan weer te onscherp. Achteraf had ik hem beter met wat meer afstand kunnen nemen, dan waren ze ws helemaal scherp en had ik kunnen bijsnijden . Dat is dan voor de volgende keer. Dank voor de tip Erno
nelappelmelk on Sat 14 Oct 2023, 11:45
Dank je voor je reactie Erno. Ja soms maak je keuzes. En inderdaad ietsje meer afstand houden voor de scherptediepte.
Nel R on Sat 14 Oct 2023, 14:10
Mooie kleuren in je foto. groet van Nel