Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Jovanzo on Sat 21 Oct 2023, 15:39
Mooi eekhoorntje Ties,
ErnovanDoorn on Sat 21 Oct 2023, 15:57
Grappig, het lijkt wel een studio setting zo. eekhoorn prachtig belicht tegen de donkere achtergrond. Erno
hesterb on Sat 21 Oct 2023, 17:34
Prachtig scherp fotografisch getekend. Wanneer je het zo ziet voor de camera raak je helemaal enthousiast. (Met een goede cameralens dan. Wat is de eekhoorn aaibaar met die vacht. Hester
Adri Gr Nuelend on Sun 22 Oct 2023, 10:06
In een hut heb meestal niet veel ruimte om van standpunt te veranderen. Hier valt het door de zon beschenen groen best wel op en valt het net achter het dier. Ik zou dan neigen om me wat naar rechts te verplaatsen. Maar.. plaatje hoor.
hesterb on Sun 22 Oct 2023, 10:55
In Adri's geval was de neuslijn weggevallen in het donker. Het lijkt natuurlijk een onderbrekende vlek in de foto. Maar het zit wel op d eplaats om de kop beter uit te lten komen? Hester
Ties Niehof on Thu 02 Nov 2023, 16:19
Dank voor de reacties en nominaties. Groet Ties.