Het magazine voor Natuurfotografen
Wij plaatsen verschillende cookies om deze website naar behoren te laten functioneren en om het gebruik van de website te kunnen meten. De analytische gegevens zijn volledig geanonimiseerd en niet te herleiden naar IP adressen of personen.
Lees hier meer over cookies en ons privacybeleid
Hendrik van Kampen on Sat 25 Nov 2023, 18:54
Mooie dunne foto, komt de sfeer ten goede. Wel vind ik dat de balans in de compositie wat beter kan. Rechts is wel erg veel lichter dan links en de tak compenseert dat niet helemaal.
Truus Aletta Maan on Sat 25 Nov 2023, 20:03
Prachtige sfeer gevangen. Ik vind het lichte rechts wel mooi. Dat geeft diepte aan je foto. Truus
rixte on Sun 26 Nov 2023, 13:12
Mooie sfeerfoto. Groet Rixte
Adri Gr Nuelend on Sun 26 Nov 2023, 16:52
Die Koet had van mij wel in die lichte hoek mogen zwemmen. De belichting en kleur vooral zichtbaar in de beuken aan de overzijde van het water vind ik mooi.
hesterb on Sun 26 Nov 2023, 18:31
Die koet maakte hier dat er geen harmonie kwam. Hijzij was puur onrustig. Hij was al rechts geweest. Maar net niet ver genoeg. En draaide weer om. En om, enz. Maar nergens rust. Niet onder de indruk van de omgeving of mij, -ik had tenslotte geen cake of kue lapies mee (zoals ik eens iemand zag),- maar,... zijn of haar sociale plek. Hester
nelappelmelk on Mon 27 Nov 2023, 9:11
Wat lichts in deze donkere periode. Fleurt alles op.
B.M.Schouten-Ruis on Mon 27 Nov 2023, 15:53
Mooie lichte foto Hester! Hester onze e-mail werkt helaas niet. Ik kan daarom niet reageren over Elswout. Hartelijke groeten Marieke
Tom on Tue 28 Nov 2023, 14:39
Prachtige sfeer